Apie mus

Vilmers – tai patogaus gyvenimo ambasadoriai. Siekdami, kad svetainė būtų įrengta pagal jūsų norus ir jūsų patogumui, siūlome specialiai Jums pritaikytus produktus.

Nuo 1997-ųjų metų deriname laikui nepavaldų dizainą, kokybę bei patogumą, kurdami rankų darbo baldus.

Patirties semiamės iš tarptautinių vandenų. Mūsų rankų darbo baldai puošia daugybę namų bei parodų, įskaitant „High Point Market“ (JAV), „IMM Cologne“ (Vokietija), MOW (Vokietija), Briuselio baldų mugę (Belgija), „Mobelmessen“ (Danija) ir „Esprit Meuble“ (Prancūzija).

Sofa – svarbiausias būsto elementas

Tai namų centras, kuriame praleisite daugiausiai poilsio laiko. Čia bus sutinkami svečiai ir sukurti įsimintiniausi prisiminimai. Sofa yra būtinas patogaus gyvenimo atributas, į namus atnešantis jaukumą ir atsipalaidavimą.

Taigi, kaip suderinti komfortą ir estetiką? Nors patogumas yra neabejotinai svarbiausia baldo savybė, jo išorė privalo papildyti kambarį ir būti maloni akiai.

Patogumas ir meistriškumas

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti meistriškai pagamintus baldus, sukurtus atsižvelgiant į smulkiausias detales.

Pirkėjams padedame išsirinkti tinkamas sofas, kurtas mūsų dizainerių. Tikime, jog tai vienintelis būdas užtikrinti kokybę, kurios reikalaujame iš savęs ir norime pasidalinti su klientais.

Visi metai, praleisti dirbant su partneriais Skandinavijoje bei Vakarų Europoje išmokė mus atidumo kiekvienam baldui, paliekančiam mūsų 22 000 kv. m. gamyklą.

Individualumas

Individualumas yra mūsų prekės ženklas. Manome, jog geriausias dizainas turi atspindėti jūsų asmenybę. Prieš įsigydami baldą įsivaizduokite, kaip pritaikysite sofą kambariui, kaip jausitės ant jos sėdėdami bei kokį vaidmenį ji atliks jūsų interjere.

Mūsų ranko darbo, skandinaviško dizaino modulinės sistemos leis jums išreikšti savo unikalumą derinant dizainą, medžiagas ir spalvas. Visi modeliai sukurti taip, kad puikiai prisitaikytų kiekvienoje svetainėje – jums telieka išsirinkti kojas, porankius, atramas, aksesuarus ir vieną iš daugiau nei 200 aukščiausios kokybės audinių ir odos variantų. Galimybės begalinės.

Atsakingumas

Manome, jog mūsų produktas yra tiek pat svarbus, kiek žmonės ir aplinka, kurioje jis pagamintas. Geros išvaizdos ir kokybės baldas turi būti sukurtas be žalos planetai.

Mūsų fabrikas rūšiuoja atliekas, naudoja atsinaujinančios elektros šaltinius bei saulės baterijas, o kiekvienas baldas supakuojamas į aplinkai nežalingą plastiką.

Inovacijos

Nesustojame ieškoti naujovių. 2018-aisiais tapome pirmąja kompanija pasaulyje, į gamybą įdiegusia audinių sukirpimo mašiną „Lectra“ (Industry 4.0).

Technologija apskaičiuoja, kaip turimą medžiagą išnaudoti efektyviausiai, o šie duomenys tampa prieinami visai įmonei. Tai leidžia žymiai patobulinti išteklių valdymą ir užtikrina dar mažesnį atliekų kiekį.

Ateityje „Vilmers“ ketina skirti daugiau dėmesio individualiems užsakymams, pritaikytiems konkretiems klientų poreikiams.

Esame

Energingi

nuolatos generuojame idėjas ir drąsiai plėtojame naujas koncepcijas

Kruopštūs

dirbame tiksliai ir išlaikome išskirtinį dėmesį detalėms. Deriname kūrybiškumą ir patvarumą

Pasiekiami

mes esame visada pasiekiami, kai Jums mūsų reikia

Aistringi

mes gyvename ir kvėpuojame Skandinavišku dizainu ir aukšta kokybe

Patikimi

mes pasirūpinsime, kad tik aukštos kokybės minkštieji baldai pasiektų Jus laiku