Audiniai

Vilmers tiki, jog individualumas yra vienas svarbiausių baldo elementų. Audinio apmušalas yra klasikinis pasirinkimas gerai atrodančiai ir mažai priežiūros reikalaujančiai sofai.

Medvilnė

Tai natūraliausias pasirinkimas su milžiniška spalvų palete. Prie medvilnės malonu liestis, o apmušalas bus lengvai plaunamas ir atsparus dėvėjimui.

Rūpintis medvilnės audiniu paprasta. Sofą reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, o valant ar siurbiant siūloma vengti stipraus trynimo – šie veiksniai gali nublukinti audinį.

Poliesteris ir nailonas

Poliesterio ir nailono pluoštas yra ilgalaikis ir nereikalaujantis sudėtingos priežiūros. Sintetinis pluoštas stiprus ir atsparus blukimui, tad Jūsų sofa atrodys puikiai net po daugelio metų intensyvaus naudojimo.

Rūpintis poliesterio ir nailono pluoštu paprasta – apmušalas gali būti skalbiamas ar plaunamas be jokių rūpesčių. Tiesa, šio tipo audiniai jautrūs karščiui, todėl reiktų vengti lyginimo.

Viskozė ir polipropilenas

Nors iš savęs viskozė nėra tokia patvari, kaip kiti audiniai, jungiant ją su polipropilenu, sukuriamas gražus ir blizgus audinys, išvaizdą išlaikantis daugelį metų.

Dėl švelnaus ir minkšto paviršiaus viskozė neretai vadinama dirbtiniu šilku. Ji atspari blukimui, nešvarumams ir dilimui, todėl taps puikiu pasirinkimu vietoms, kur baldas naudojamas itin dažnai bei namams su vaikais ar augintiniais.

Valyti viskozę ir polipropileną galima cheminiais valikliais ir abrazyvinėmis medžiagomis, nepažeidžiant audinio paviršiaus.