Oda

Vilmers tiki, jog unikalumas yra viena svarbiausių baldo dalių, leidžianti išreikšti individualumą. Oda yra puikus pasirinkimas laikui nepavaldžiai ir moderniai sofai – jei tinkamai ja pasirūpinsite, su laiku baldas atrodys vis geriau ir tarnaus metų metus.

Anilino oda

Tai aukščiausios kokybės pasirinkimas. Anilino oda yra natūraliausia ir minkščiausia iš visų trijų tipų – jos gamybai naudojami tik geriausi kailiai.

Visi mūsų siūlomi anilino odos variantai išgaunami iš egzotiškų azijinių buivolų. Oda apdirbama chromu ir dažoma statinėje, o išskirtinė išvaizda sukuriama parafinu, aliejumi ir anilino dažais atliekamu apdailos procesu.

Dėl anilino odos pobūdžio spalva ir grūdėtumas gali skirtis, o paviršiuje gali matytis odos sutrenkimai, įbrėžimai ir vabzdžių įkandimai, prisidedantys prie kiekvieno sofos elemento unikalumo.

Kadangi oda nedengiama apsauginiu sluoksniu, ji gali sugerti drėgmę ir kvėpuoti, taip užtikrinant didžiausią komfortą. Tinkama priežiūra užtikrins, jog su metais oda grakščiai keisis ir bus dar malonesnė akiai.

Valyti anilino sofas galima sausu skudurėliu, vengiant muilo ir kitų ploviklių.

Pusiau anilino oda

Pusiau anilino oda išlaiko didžiąją dalį anilino savybių, tuo pačiu užtikrinant papildomą apsaugą. Po apdirbimo anilinu, oda padengiama plonu apsauginiu sluoksniu išlaikant natūralų minkštumą, o paviršiui suteikiant papildomos įvairovės.

Laikui bėgant, odos spalva išliks pastovi, o baldas bus atsparus įbrėžimams, drėgmei ir dėmėms, todėl puikiai tiks namams su vaikais bei gyvūnais. Tiesa, baldas turėtų būti saugomas nuo tiesioginių saulės spindulių.

Nors plonas apsauginis sluoksnis apsaugo baldą nuo įvairių išorinių veiksnių, tai netrukdo odai kvėpuoti, todėl neaukosite nei lašelio patogumo.

Koreguota oda

Koreguotos odos gamybai naudojama viršutinė kailio dalis, kuri yra kruopščiai nušlifuojama pašalinant netobulumus. Vėliau ji nudažoma, įspaudžiant dirbtinę tekstūrą, suteikiančią baldui tradicinės odos išvaizdą.

Tai ekonomiškiausias pasirinkimas, reikalaujantis mažiausiai priežiūros ir turintis papildomą atsparumą subraižymams bei dėmėms. Koreguota oda yra puikus pasirinkimas viešoms erdvėms bei namams, kuriuose sofa naudojama itin dažnai.

Nors koreguota oda yra praktiškas pasirinkimas, reikėtų nepamiršti, jog ji nekvėpuoja taip, kaip kiti variantai, todėl laikui bėgant turi didesnį šansą suskilinėti.