FSC™ ir Vilmers

Vilmers tvarumo siekis daro įtaką tam, kaip valdome savo prekės ženklą ir kaip gaminame bei pakuojame savo baldus. Dėl šios priežasties atkakliai siekėme gauti FSC™ akreditaciją savo gamyklai ir visada žymime visus gaminius FSC™ logotipu, kai jie atitinka reikalavimus. Rinkdamiesi FSC™ sertifikuotas medžiagas žinome, kad kiekvieno mūsų pagaminto baldo pagrindas yra tvarumas.

Mums svarbu, kad mediena, iš kurios gaminame savo baldus, gaunama iš įmonių, kurios vykdo atsakingą miškininkystę ir atsižvelgia į poveikį žmonėms ir aplinkai. Tai pasirinkimas, tačiau tik pasirinkę teisingai įvykdysime savo aplinkosauginius ESG įsipareigojimus, kurie padės mums keisti situaciją.

Vilmers yra FSC™ gamybos grandinės sertifikavimo sistemos dalis. Gamybos grandinės sertifikavimas įrodo, kad įmonės tiekimo grandinėje ir mūsų klientų tiekimo grandinėje esame įsipareigoję užtikrinti tvarų tiekimą. Juo patvirtinama, kad įdiegėme procesus, leidžiančius gaminti ir prekiauti FSC™ sertifikuotais produktais.

Mūsų gamybos grandinės sertifikavimas leidžia mums naudoti visame pasaulyje pripažintą FSC™ ženklą ant savo gaminių, kad žinotumėte, jog mūsų gaminiai prisideda prie atsakingos miškininkystės.

Kas yra FSC™ medienos tiekimo grandinės sertifikavimas?

Medienos tiekimo grandinės sertifikavimas patvirtina, kad gamyboje naudojama mediena yra gaunama iš atsakingai tvarkomų miškų ir, kad šią medžiagą galima atsekti per visą gamybos ir prekybos procesą – nuo miško valdytojo iki galutinio gaminio gamintojo.

Vilmers atsižvelgia į visus dešimt geros miškotvarkos principų ir laikosi darbo reikalavimų įgyvendinimo politikos.