Įkvėpimui

„IMM Cologne 2020“ paroda

Metų pradžioje rengiama paroda yra vienas svarbiausių interjero dizaino renginių Europoje. Čia susitinka visa interjero pramonė, norėdama pristatyti savo naujausias kolekcijas, sužinoti svarbiausias dizaino tendencijas ir sėkmingai pradėti naują sezoną.

Naujus metus, kurie žada būti kupini iššūkių ir inovacijų, pradėjome pristatydami naują sofų modelių ir audinių kolekciją, savo unikalaus dizaino stende „IMM Cologne 2020“ parodoje. Nauja kolekcija buvo kuriama siekiant atspindėti nesenstantį dizainą, modernų požiūrį ir vizualią formos ir patogumo pusiausvyrą, kad būtų sukurtas aukščiausias komfortas ir intymumas, kurio reikia kiekvieniems namams.

Dėkojame, kad apsilankėte „Vilmers“ stende „IMM Cologne 2020” parodoje. Džiaugiamės turėdami galimybę su Jumis susitikti ir pristatyti savo viziją ir naujausią baldų ir audinių kolekciją. Nekantraujame pasimatyti sekančiose parodose. Artimiausia paroda, kurioje dalyvausime ir pristatysime savo baldų kolekciją, yra balandžio mėnesį vykstanti „High Point Market“, kuri yra didžiausia namų baldų pramonės prekybos paroda Šiaurės Karolinoje, JAV.