Įkvėpimui

Patirtis tarptautinėse parodose

Šie metai „Vilmers“ buvo be galo užimti. Kelionę pradėjome su 150-300 kvadratinių metrų parodų stendais, sukurtais atsižvelgiant į unikalius „Vilmers“ baldų konceptus bei spalvas, tad lankytojai galėjo geriausiai patirti mūsų siūlomus produktus.

Rugsėjį vykome į „Lenselink“ Nyderlanduose bei „MOW“ parodą Bad Salzuflen mieste, Vokietijoje. Čia susitikome su lankytojais iš daugiau, nei 60 šalių ir pristatėme „Nordic“, „Inga“, „Stripes“ bei kitus naujus baldus.

Spalis žymi naują ir reikšmingą žingsnį „Vilmers“ istorijoje. Sudalyvave „Baldai Interjeras Dizainas“ parodoje Vilniuje, išvykome į „High Point Market“ mugę Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Pirmojo mūsų vizito į JAV metu buvome pakviesti į „Interhall“ salę, kurioje pristatėme baldus tarp devynių profesionalios komisijos atrinktų gamintojų. Sėkmingą dalyvavimą vainikavo kvietimas į kitą balandį vyksiančią „High Point Market“ parodą.

Gruodį „Vilmers“ baldus pristatysime „Esprit Meuble“ parodoje Paryžiuje, o sausį jau ketvirtą kartą lankysimės „IMM Kelno“ mugėje Vokietijoje. Čia lankytojai gaus pilną „Vilmers“ patirtį dėka milžiniško, 300 kvadratinių metrų stendo.

Kiekviena paroda – nauja patirtis mums. Susitinkame su daugybe klientų, baldų gamintojų bei kitų industrijos profesionalų. Jų dėka neatsiliekame, o įgytos žinios nusėda mūsų mylimuose balduose, kuriais, tikimės, džiaugsitės ir Jūs.