Įkvėpimui

„Vilmers“ plečiasi į naujas rinkas

Renginys, vykstantis High Point mieste, Šiaurės Karolinoje, JAV, yra didžiausia baldų industrijos paroda pasaulyje. Joje kasmet apsilanko apie 2 tūkst. dalyvių bei 80 tūkst. lankytojų iš daugiau, nei 100 šalių. „High Point Market“ vienija mažmenininkus, baldų entuziastus, interjero dizainerius bei architektus.

Potencialiems klientams pristatėme naują „Vilmers“ baldų kolekciją bei populiariausius modelius. Lankytojai turėjo galimybę išbandyti „Nordic“, „Canyon“, „Shiny“, „Bluemarry“, „Alvar“, „Moody“, „Hedy“, „Alba“, „Felton“ ir „Harold“ bei pamatė mūsų 200 audinių ir odų kolekciją.

Kasmet devyni komisijos atrinkti dalyviai pakviečiami į aukščiausios klasės „Interhall“ salę. Šiemet „Vilmers“ pateko į „Interhall“, kurioje buvo demonstruojama išskirtinė į dizainą bei gyvenimo stilių orientuota baldų kolekcija.

Be daugybės teigiamų atsiliepimų iš potencialių klientų, buvome patikinti, jog „Vilmers“ skandinaviško stiliaus baldai yra laukiami JAV rinkoje bei sulaukėme kvietimo pasirodyti kitų metų „High Point Market“ parodoje.